Разделы сайта

Форма входа

Найти...

Таїсія Повалій

Автор :     |    Вторник, 04 Октябрь 2011 08:32    |    Печать

Таїсія Повалій народилася 10 грудня в селі Шамраївка Сквирського району Київської області, у родині, де завжди любили та вміли співати. З раннього дитинства Тая виступала на сцені з дитячим ансамблем. А найперша справжня гастроль майбутньго Золотого голосу України відбулася в… шість років!

 

Таїсію Повалій помітно вирізняє сильний, рідкісний за густим тембральним окрасом голос, яким співачка володіє з віртуозною легкістю. Серйозно займалась академічним вокалом, і їй пророкували велике оперне майбутнє.

Закінчивши музучилище імені Глієра в 1984 році (диригентсько-хорове відділення та факультативно академічний вокал), вона працює до 1990 року в Державному Київському Мюзік-холі. Спершу у вокальній групі, потім солісткою.

Якісний стрибок в естрадній кар'єрі Повалій настає в 1993 році, коли Тая впевнено і дуже красиво перемагає на дуже престижному тоді на пост-радянських теренах Міжнародному фестивалі мистецтв - "Славянский базар". Вона стає володаркою Гран-Прі конкурсу молодих виконавців.

У 1994 році за підсумками Музичного телевізійного національного фестивалю "Нові зірки старого року" Повалій визнано кращою співачкою України і кращим музикантом року. Потім, в 1996 році це підтверджується ще одним званням - "Зірка естради року".

У серпні 2002-го вийшов спільний з Йосипом Кобзоном CD "Одна - Єдина". А в березні 2003 року Повалій, без перебільшень, відкриває нову еру українського музичного DVD… Вона видає перший український цифровий диск "Зірка, народжена Україною", де є все - і концерти Золотого голосу, і всі її кліпи…

Таїсія Повалій є однією з українських співачок, що гастролюють найбільше. Її репертуар увібрав в себе практично всю палітру музичних стилів та напрямків - від народних пісень та класики до композицій в стилі соул. Але, звісно ж, головною в творчості Таї була й лишається популярна музика. Музика, яку люблять мільйони людей.

Окремим етапом творчості в музичній кар'єрі співачки стало знайомство з прекрасним артистом - Миколою Басковим.

P.S. За результатами всеукраїнського опитування "Видатні українці", проведеного компаніею GfK-USM на замовлення часопису "Кореспондент", серед 32 визнаних народом імен - всього шість жінок: Леся Українка, Софія Ротару, Юлія Тимошенко, Таїсія Повалій, Яна Клочкова та Княгиня Ольга.


 

 

Дискографія:

 

1998 - Панно кохання
2000 - Буде так
2001 - Чарiвна скрипка
2002 - Одна-єдина
2002 - Птица вольная
2002 - Чортополох
2003 - Возвращаю
2003 - Сладкий грех
2003 - Українські пісенні перлини
2004 - Серденько
2005 - Отпусти Меня
2007 - За тобой
2008 - Наказаны любовью

Завантажити (1,099 Гб).

 


 

Додаткові  посилання:

 


 

Джерело: www.ex.ua 

Славянин

Давайте трудиться.

Сайт: slavyane.net.ua


Другие материалы в этой категории:

Добавить комментарий

Защитный код
Обновить


Рекомендуется ознакомиться

Объявление

Написал: | Разделе: Новости
Объявление

Уважаемый посетители.

На нашем ресурсе произошли изменения в связи с обновлением сайта.

Прошу отнестить с пониманием.

Если у вас будут пожелания прошу их высказывать на этой странице.

А если вы заметите нерабочий контент или ошибку прошу сообщить нам обязательно. Дабы сделать ресурс более совершенным, удобным и полезным для всех.

 

Заранее благодарим, Администрация


Кинематограф как оружие манипуляции

Написал: | Разделе: Безопасность
Кинематограф как оружие манипуляции

 

Предлагаю информацию для анализа. В видео предлагается факты и мысли для понимания механизма целенаправленной информированности в нужном кому-то русле, т.е. необходимо понимать возможность ошибочности информации. И как лично я понимаю, именно информация и мировозрение притягивает ту или иную реальность.

Информация, это такая вещь, которую хорошо бы поверить по 3 критериям.

 

Читать статью...